DSN6NB31H470Q55B
DSN6NB31H470Q55B Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 47PF 50V RADIAL
Написати відгук
Feed Through Capacitors 47pF 50volt Disc Type EMIFIL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN6NB31H470Q55B DSN6NB31H470Q55B Виробник : Murata Electronics c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 47pF 50volt Disc Type EMIFIL