DSN6NC51H470Q55B
DSN6NC51H470Q55B Murata Electronics North America
L0115S0150DS~6.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 47PF RADIAL
Написати відгук
Feed Through Capacitors 50V 47pF 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN6NC51H470Q55B DSN6NC51H470Q55B Виробник : Murata Electronics c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 50V 47pF 20%