DSN9NB32A271Q55B
DSN9NB32A271Q55B Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 270PF 100V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 270pF 100volt Disc Type EMIFIL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN9NB32A271Q55B DSN9NB32A271Q55B Виробник : Murata Power Solutions c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 270pF 100volt Disc Type EMIFIL