DSN9NC52A222Q55B
DSN9NC52A222Q55B Murata Electronics
c30e-522731.pdf
Виробник: Murata Electronics
Feed Through Capacitors 100V 2200pF 20%
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN9NC52A222Q55B DSN9NC52A222Q55B Виробник : Murata Electronics North America c30e.ashx Description: FILTER EMI 2200PF RADIAL