DSN9ND31H223Q55B
DSN9ND31H223Q55B Murata Electronics
c30e-522731.pdf
Виробник: Murata Electronics
Feed Through Capacitors 0.022uF 50volt Disc Type EMIFIL
на замовлення 359 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSN9ND31H223Q55B Виробник : Murata Electronics North America c30e.pdf Description: FILTER EMI 0.022UF 50V RADIAL