DSNU-16-10-P-A
DSNU-16-10-P-A Festo Corporation
19198
Виробник: Festo Corporation
Description: ISO CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 11.6 ~ 145 PSI (0.8 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.394" (10.00mm)
Connection Method: M5
Shaft Detail: External Thread M6
Part Status: Active
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: ISO CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 11.6 ~ 145 PSI (0.8 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.394" (10.00mm), Connection Method: M5, Shaft Detail: External Thread M6, Part Status: Active, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.