Продукція > FESTO > DSNU-25-10-P-A
DSNU-25-10-P-A
DSNU-25-10-P-A FESTO
DKI3WebDataSheet.asp?part=19218
Виробник: FESTO
Description: FESTO - DSNU-25-10-P-A - ZYLINDER DOPPELTWIRKEND 25MM 10BAR 10MM
tariffCode: 84123100
Pneumatischer Anschluss: G1/8
Hublänge: 10
Kolbendurchmesser: 25
Normen / Standards: DIN ISO 6432
euEccn: NLR
Betriebsmodus: Doppeltwirkend
hazardous: false
Zylinder / Antrieb: Rundzylinder mit Kolbenstange
Betriebsdruck, max.: 10
usEccn: EAR99
Produktpalette: DSNU
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FESTO - DSNU-25-10-P-A - ZYLINDER DOPPELTWIRKEND 25MM 10BAR 10MM, tariffCode: 84123100, Pneumatischer Anschluss: G1/8, Hublänge: 10, Kolbendurchmesser: 25, Normen / Standards: DIN ISO 6432, euEccn: NLR, Betriebsmodus: Doppeltwirkend, hazardous: false, Zylinder / Antrieb: Rundzylinder mit Kolbenstange, Betriebsdruck, max.: 10, usEccn: EAR99, Produktpalette: DSNU, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSNU-25-10-P-A DSNU-25-10-P-A Виробник : Festo Corporation 19218 Description: ISO CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 8.7 ~ 145 PSI (0.6 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.394" (10.00mm)