DSO514-1024-011
DSO514-1024-011 Sensata-BEI Encoders
Виробник: Sensata-BEI Encoders
Description: ENCODER INC VOLTAGE VERT PC PIN
Packaging: Box
Output Type: Voltage
Mounting Type: Servo Mount
Orientation: Vertical
Termination Style: PC Pin
Voltage - Supply: 11V ~ 30V
Encoder Type: Incremental
Detent: No
Pulses per Revolution: 1024
Actuator Type: Hole for Shaft
Built in Switch: No
Rotational Life (Cycles Min): 29.1B
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ENCODER INC VOLTAGE VERT PC PIN, Packaging: Box, Output Type: Voltage, Mounting Type: Servo Mount, Orientation: Vertical, Termination Style: PC Pin, Voltage - Supply: 11V ~ 30V, Encoder Type: Incremental, Detent: No, Pulses per Revolution: 1024, Actuator Type: Hole for Shaft, Built in Switch: No, Rotational Life (Cycles Min): 29.1B.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSO514-1024-011 DSO514-1024-011 Виробник : BEI Sensors dso5h_functional-safety-incremental-encoder_en-1365516.pdf Encoders 58MM Hollow shaft 14MM through bore 11 - 30 Vdc supply and PP 11-30 Vdc Output, Dual Quadrature with Index, 1024 ppr, Radial M23 Connector, 12-Pin- With 9445/044 FlexMount