Продукція > NAIS > DSP1-L2-DC24V
DSP1-L2-DC24V NAIS
DSP%20Rev2006.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 12.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 1500VA, 625W.
Інші пропозиції DSP1-L2-DC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSP1-L2-DC24V DSP1-L2-DC24V Виробник : Panasonic Electric Works DSP%20Rev2006.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 12.5 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 1500VA, 625W
товару немає в наявності
DSP1-L2-DC24V DSP1-L2-DC24V Виробник : Panasonic Industrial Devices panasonic electric works_dsp-catalog-1196735.pdf General Purpose Relays 1 FormA 1FormB 24VDC 250VAC 5A 30VDC 2 CL