DSP1a-L2-DC24V
DSP1a-L2-DC24V Panasonic Electric Works
DSP%20Rev2006.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 12.5 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus, VDE
Load - Max Switching: 2000VA, 1000W
на замовлення 1039 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 12.5 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: cURus, VDE, Load - Max Switching: 2000VA, 1000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSP1a-L2-DC24V DSP1a-L2-DC24V Виробник : Panasonic Industrial Devices DSP%20Rev2006.pdf General Purpose Relays 8A 24VDC SPST-NO 2 COIL LATCHING PCB
на замовлення 113 шт:
Кількість Ціна
DSP1A-L2-DC24V DSP1A-L2-DC24V Виробник : Panasonic mechengdsp.pdf Power Relay 24VDC 5DC/8AAC SPST-NO(20.2x11x10.5)mm THT
на замовлення 95 шт:
Мінімальне замовлення: 22
DSP1a-L2-DC24V Виробник : NAIS DSP%20Rev2006.pdf 07+