Продукція > Реле > DSP2A-L2-DC24V
DSP2A-L2-DC24V
DSP2A-L2-DC24V
265
Код товару: 67493
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Ціна
DSP2a-L2-DC24V DSP2a-L2-DC24V Виробник : Panasonic Industrial Devices 265 General Purpose Relays 5A 24VDC DPST-NO 2 COIL LATCHING PCB
на замовлення 1146 шт:
Кількість Ціна
DSP2a-L2-DC24V DSP2a-L2-DC24V Виробник : Panasonic Electric Works 265 Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 12.5 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 125VDC - Max
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: cURus, VDE
Load - Max Switching: 1500VA, 625W
Кількість Ціна
DSP2A-L2-DC24V DSP2A-L2-DC24V Виробник : Panasonic mechengdsp.pdf Power Relay 24VDC 5A DPST-NO(20.2x11x10.5)mm THT
на замовлення 655 шт:
Мінімальне замовлення: 24
DSP2a-L2-DC24V Виробник : NAIS 265 07+
товару немає в наявності