Продукція > MURATA > DSS1NB32A271Q55B
DSS1NB32A271Q55B
DSS1NB32A271Q55B Murata
dss1nb32a271q55.pdf
Виробник: Murata
EMI Filter LC-Circuit 6A 100VDC RDL Thru-Hole Automotive AEC-Q200 Bag
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 957
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC (T-TYPE) 270PF TH, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.335" L x 0.138" W (8.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 270pF, Height: 0.295" (7.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSS1NB32A271Q55B DSS1NB32A271Q55B Виробник : Murata dss1nb32a271q55.pdf EMI Filter LC-Circuit 6A 100VDC RDL Thru-Hole Automotive AEC-Q200 Bag
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
на замовлення 371 шт:
Мінімальне замовлення: 199
DSS1NB32A271Q55B DSS1NB32A271Q55B Виробник : Murata Electronics ENFF0031.pdf Description: FILTER LC (T-TYPE) 270PF TH
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.335" L x 0.138" W (8.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 270pF
Height: 0.295" (7.50mm)
Number of Channels: 1
Current: 6 A
товару немає в наявності
DSS1NB32A271Q55B Виробник : Murata Power Solutions ENFF0031-1774179.pdf Feed Through Capacitors 270 PF 100V -40+85C