Продукція > MURATA > DSS1NB32A332Q91A
DSS1NB32A332Q91A
DSS1NB32A332Q91A Murata
dss1nb32a332q91.pdf
Виробник: Murata
EMI Filter LC-Circuit 6A 100VDC RDL Thru-Hole Automotive AEC-Q200 Ammo
на замовлення 1380 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 3300PF TH, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.335" L x 0.138" W (8.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 3300pF, Height: 0.295" (7.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSS1NB32A332Q91A DSS1NB32A332Q91A Виробник : Murata Electronics ENFF0031.pdf Description: FILTER LC(T) 3300PF TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.335" L x 0.138" W (8.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 3300pF
Height: 0.295" (7.50mm)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 6 A
Кількість Ціна
DSS1NB32A332Q91A DSS1NB32A332Q91A Виробник : Murata Electronics ENFF0031.pdf Feed Through Capacitors
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Values: C = 3300pF
Height: 0.295" (7.50mm)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 6 A