DSS1NB32A471Q93A
DSS1NB32A471Q93A Murata Electronics
ENFF0031.pdf
Виробник: Murata Electronics
Feed Through Capacitors
на замовлення 258 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMC, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.335" L x 0.138" W (8.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 470pF, Height: 0.295" (7.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSS1NB32A471Q93A Виробник : Murata Electronics ENFF0031.pdf Description: EMC
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.335" L x 0.138" W (8.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 470pF
Height: 0.295" (7.50mm)
Number of Channels: 1
Current: 6 A