Продукція > MURATA > DSS306-55Y5S102M100PBF
DSS306-55Y5S102M100PBF Murata
Виробник: Murata
Фильтр: помехоподавляющий; 1нФ; Монтаж: THT; 6А; -25C...85C; 100В Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук