DST9NB32A271Q92A
DST9NB32A271Q92A Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 270PF 100V RADIAL
Написати відгук
Feed Through Capacitors 270pF 100Volts 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DST9NB32A271Q92A DST9NB32A271Q92A Виробник : Murata Power Solutions c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 270pF 100Volts 10%