DST9NC51H223Q55B
DST9NC51H223Q55B Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 22000PF RADIAL
на замовлення 1062 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 50V 22000pF 50% -20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DST9NC51H223Q55B DST9NC51H223Q55B Виробник : Murata Electronics c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 50V 22000pF 50% -20%