DST9NC52A222Q55B
DST9NC52A222Q55B Murata Electronics North America
c30e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FILTER EMI 2200PF RADIAL
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Feed Through Capacitors 100V 2200pF 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DST9NC52A222Q55B DST9NC52A222Q55B Виробник : Murata Electronics c30e-522731.pdf Feed Through Capacitors 100V 2200pF 20%