DT-M090-240-V-7A
DT-M090-240-V-7A Autec Power Systems
5e44c3205df0d9ff04201671_dt-m090_20-b.pdf
Виробник: Autec Power Systems
90W, 100-240Vac Input, 24V Output, 3.75A, Medical Adapter Desktop Power Supply
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DT-M090-240-V-7A DT-M090-240-V-7A Виробник : Autec Power Systems 5e44c3205df0d9ff04201671_dt-m090_20-b.pdf 90W, 100-240Vac Input, 24V Output, 3.75A, Medical Adapter Desktop Power Supply
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 12 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 1 шт: