DT100PW120D
DT100PW120D TDK-Lambda
dt100-150-d_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.70" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 41.34" (1.05m)
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 8.34A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
Part Status: Active
Power (Watts): 100 W
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.70" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm), Voltage - Output: 12V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 41.34" (1.05m), Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 8.34A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, Part Status: Active, Power (Watts): 100 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DT100PW120D DT100PW120D Виробник : TDK-Lambda dt100-150-d_e.pdf Desktop AC Adapters 100W 12V8.34A Level VI
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
DT100PW120D DT100PW120D Виробник : TDK dt100150d.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 12V 8.34A 100W
на замовлення 3 шт:
Мінімальне замовлення: 2
DT100PW120D DT100PW120D Виробник : TDK-Lambda dt100-150-d_e.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 12V 8.34A 100W