DT1351-100M TE Connectivity
DT0703,%20DT1351%20Series.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: FIXED IND 10UH 2A 55 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук