Продукція > KYOCERA AVX > DT3215DB32768C0HPWAA
DT3215DB32768C0HPWAA
DT3215DB32768C0HPWAA KYOCERA AVX
DT3215DB32768C0HPWAA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 3.2MM X 1.5MM TUNING FORK 32.768
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.2MM X 1.5MM TUNING FORK 32.768, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DT3215DB32768C0HPWAA DT3215DB32768C0HPWAA Виробник : KYOCERA AVX DT3215DB32768C0HPWAA.pdf Description: 3.2MM X 1.5MM TUNING FORK 32.768
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
DT3215DB32768C0HPWAA DT3215DB32768C0HPWAA Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_12012023_DT3215DB32768C0HPWAA(Kyocera AVX)_23097-00.pdf Crystals 7pF 32.768kHz 20ppm 3.2x1.5mm ESR=50kOhms