Продукція > KYOCERA AVX > DT3215DB32768E0HPWAA
DT3215DB32768E0HPWAA
DT3215DB32768E0HPWAA KYOCERA AVX
DT3215DB32768E0HPWAA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 3.2MM X 1.5MM TUNING FORK 32.768
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - DT3215DB32768E0HPWAA - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 20 ppm, 9 pF, 20 ppm, DT3215DB Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Frequenzstabilität + / -: 20ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 20ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 9pF, Produktpalette: DT3215DB Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DT3215DB32768E0HPWAA DT3215DB32768E0HPWAA Виробник : KYOCERA AVX DT3215DB32768E0HPWAA.pdf Description: 3.2MM X 1.5MM TUNING FORK 32.768
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
DT3215DB32768E0HPWAA DT3215DB32768E0HPWAA Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_12012023_DT3215DB32768E0HPWAA(Kyocera AVX)_23096-00.pdf Crystals 9pF 32.768kHz +/-20ppm 3.2x1.5mm
Мінімальне замовлення: 7
DT3215DB32768E0HPWAA DT3215DB32768E0HPWAA Виробник : KYOCERA AVX DT3215DB32768E0HPWAA.pdf Description: KYOCERA AVX - DT3215DB32768E0HPWAA - Quarz, 32.768 kHz, SMD, 3.2mm x 1.5mm, 20 ppm, 9 pF, 20 ppm, DT3215DB Series
tariffCode: 85416000
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennfrequenz: 32.768kHz
euEccn: NLR
Frequenzstabilität + / -: 20ppm
hazardous: false
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Belastungskapazität: 9pF
Quarzgehäuse: SMD, 3.2mm x 1.5mm
Betriebstemperatur, max.: 85°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: DT3215DB Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
товару немає в наявності
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 20ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 9pF
Betriebstemperatur, max.: 85°C