DT3316P-103
DT3316P-103 CLF
datasheetrt3316p.pdf
Код товару: 98935
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: CLF
Номінал: 10 µH
Точність: ±20%
Характеристики: Idc=2A
Тип: DT3316P
Робочий струм, А: 2A
у наявності 2 шт:
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
Написати відгук
З цим товаром купують
BZV55-C18 (SOD-80, Nexperia)
Код товару: 155243
bzv55_ser-nexperia.pdf
BZV55-C18 (SOD-80, Nexperia)
Виробник: Nexperia
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
Корпус: SOD-80
Напруга стабілізації, Vz: 18 V
Струм стабілізації, Izt: 5mA
Потужність, Pd: 0,4 W
Монтаж: SMD
Температурний коефіцієнт: 14.4mV/K
168 шт - РАДІОМАГ-Київ
130 шт - РАДІОМАГ-Львів
114 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Понижуючий або підвищуючий перетворювач напруги з 1.8-5.0В на 3.3В на м/с HX4002B
7 Додати до обраних Обраний товар
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Напр. вх., V: 1,8...5 VDC
Напр. вих.,VDC: 3,3 VDC
Макс. вих. струм: 100 mA
у наявності: 109 шт
90 шт - склад
6 шт - РАДІОМАГ-Київ
6 шт - РАДІОМАГ-Харків
7 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
510 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-510KR-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 510 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 100
220pF 50V X7R 10% 0805 4k/reel (C0805B221K500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
X7R_X5R.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні SMD конденсатори > 0805
Ємність: 220 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Мінімальне замовлення: 30
200 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-200K-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Номінал: 200 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V