DT62PW120D
DT62PW120D TDK-Lambda
dt62-80-d_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 41.34" (1.05m)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 5.41A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 65 W
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm), Voltage - Output: 12V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 41.34" (1.05m), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 5.41A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 65 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DT62PW120D Виробник : TDK dt62-80-d_e.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 12V 5.41A 65W
на замовлення 25 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DT62PW120D DT62PW120D Виробник : TDK-Lambda dt62-80d.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 12V 5.41A 65W
товару немає в наявності
товару немає в наявності
DT62PW120D DT62PW120D Виробник : TDK-Lambda dt62-80-d_e.pdf Desktop AC Adapters 65W 12Vout 5.41A