DT80PW280D
DT80PW280D TDK-Lambda
dt62-80-d_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 80W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)
Voltage - Output: 28V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 41.34" (1.05m)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 2.86A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 80 W
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 80W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.20" L x 2.71" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm), Voltage - Output: 28V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 41.34" (1.05m), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 2.86A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 80 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DT80PW280D DT80PW280D Виробник : TDK dt62-80d.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 28V 2.86A 80W
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DT80PW280D DT80PW280D Виробник : TDK-Lambda dt62-80d.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 28V 2.86A 80W
товару немає в наявності
товару немає в наявності
DT80PW280D DT80PW280D Виробник : TDK-Lambda dt62-80-d_e.pdf Desktop AC Adapters 80W 28Vout 2.86A