DTF13-12PB
DTF13-12PB TE Connectivity / DEUTSCH
product-DTF13-12PB.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / DEUTSCH
Automotive Connectors DTF RECP ASM
на замовлення 611 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER R/A 12POS 4.44MM, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 12, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Ingress Protection: IP68, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.175" (4.44mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Circular, Contact Length - Post: 0.112" (2.84mm), Insulation Height: 0.909" (23.09mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Thermoplastic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DTF13-12PB DTF13-12PB Виробник : TE Connectivity Deutsch Connectors product-DTF13-12PB.datasheet.pdf Description: CONN HEADER R/A 12POS 4.44MM
Packaging: Tray
Connector Type: Header
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 12
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Ingress Protection: IP68
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.175" (4.44mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Circular
Contact Length - Post: 0.112" (2.84mm)
Insulation Height: 0.909" (23.09mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Thermoplastic
на замовлення 158 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
tariffCode: 85366930
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
IP-Schutzart: IP68
usEccn: EAR99
Nennstrom: -
Anzahl der Kontakte: 12Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: -
Kfz-Steckverbindergehäuse: Abgewinkelte Buchse
Produktpalette: DTF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus Nylon (Polyamid), glasfaserverstärkt
Nennspannung: 12VDC