DTM15-12PC
DTM15-12PC TE Connectivity / DEUTSCH
product-DTM15-12PC.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / DEUTSCH
Automotive Connectors DTM RECP ASM
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 12POS 4.2MM, Features: Mounting Flange, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 12, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Ingress Protection: IP68/IP6K9K, Insulation Color: Gray, Pitch - Mating: 0.165" (4.20mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Circular, Contact Length - Post: 0.120" (3.05mm), Insulation Height: 1.299" (33.00mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Plastic, Row Spacing - Mating: 0.280" (7.10mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DTM15-12PC DTM15-12PC Виробник : TE Connectivity Deutsch Connectors product-DTM15-12PC.datasheet.pdf Description: CONN HEADER VERT 12POS 4.2MM
Features: Mounting Flange
Packaging: Bulk
Connector Type: Header
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 12
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Ingress Protection: IP68/IP6K9K
Insulation Color: Gray
Pitch - Mating: 0.165" (4.20mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Circular
Contact Length - Post: 0.120" (3.05mm)
Insulation Height: 1.299" (33.00mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Plastic
Row Spacing - Mating: 0.280" (7.10mm)