DTPU100A5
DTPU100A5 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 100uH; 5A; R: 59mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 30mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.1mH
Operating current: 5A
Resistance: 59mΩ
Diameter: 30mm
Width: 13mm
Kind of inductor: toroidal
Inductance @ IAC=0A: 172µH
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 100uH; 5A; R: 59mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 30mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.1mH, Operating current: 5A, Resistance: 59mΩ, Diameter: 30mm, Width: 13mm, Kind of inductor: toroidal, Inductance @ IAC=0A: 172µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DTPU100A5 Виробник : Ferrocore DTP_Ferrocore.pdf Дросель тороїдальний з радіальними виводами, L = 100 мкГн, Idc, А = 5, Rdc, мОм = 59, Габ. розм, мм = 13 х 30,... Група товару: Індуктивності Корпус: Radial Од. вим: шт