DTS1200A115 Hammond Manufacturing
DTS1200A230GY.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: TOOLS / EQUIPMENT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 14.76" L x 13.00" W x 7.48" H (374.9mm x 330.2mm x 190.0mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
Specifications: A/C Unit, 1200 BTU
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TOOLS / EQUIPMENT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 14.76" L x 13.00" W x 7.48" H (374.9mm x 330.2mm x 190.0mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 1200 BTU.
Інші пропозиції DTS1200A115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DTS1200A115 DTS1200A115 Виробник : Hammond Manufacturing dts1200-845939.pdf Electrical Enclosures Air Conditioner 1200BTU, 115V