DTS1200A115LG
DTS1200A115LG Hammond Manufacturing
dts1200.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: CLIMATE CONTROL 1200BTU SIDE MT
Packaging: Box
Size / Dimension: 14.76" L x 7.48" W x 13.00" H (374.9mm x 190.0mm x 330.2mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
Specifications: A/C Unit, 1200 BTU
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLIMATE CONTROL 1200BTU SIDE MT, Packaging: Box, Size / Dimension: 14.76" L x 7.48" W x 13.00" H (374.9mm x 190.0mm x 330.2mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 1200 BTU, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції DTS1200A115LG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DTS1200A115LG DTS1200A115LG Виробник : Hammond Manufacturing dts1200-845939.pdf Electrical Enclosures Air Conditioner 1200BTU/H 115V LT GY