DTT6101A115LG
DTT6101A115LG Hammond Manufacturing
dtt6x01.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: AIR CONDITIONER
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 15.59" L x 23.43" W x 17.01" H (396.0mm x 594.0mm x 432.0mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Air Conditioning Unit
Specifications: A/C Unit, 1700 BTU
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AIR CONDITIONER, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 15.59" L x 23.43" W x 17.01" H (396.0mm x 594.0mm x 432.0mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Air Conditioning Unit, Specifications: A/C Unit, 1700 BTU.
Інші пропозиції DTT6101A115LG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DTT6101A115LG DTT6101A115LG Виробник : Hammond Manufacturing dtt6x01-846098.pdf Electrical Enclosures Air Conditioner 1700BTU/H 115V Large