Продукція > FERYSTER > DUS-10.5/33/0.6
DUS-10.5/33/0.6
DUS-10.5/33/0.6 FERYSTER
dus-10,5 17-04.pdf
Виробник: FERYSTER
Category: Inductors
Description: Inductor: wire with current compensation; THT; 0.6A; R: 1.1Ω; 33mH
Type of inductor: wire with current compensation
Mounting: THT
Operating current: 0.6A
Resistance: 1.1Ω
Dimensions: 16.5x18.5x21mm
Inductance of individual winding: 33mH
Operating voltage: 265V AC
Test voltage AC: 2.1kV
Number of windings: 2
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 13x10mm
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire with current compensation; THT; 0.6A; R: 1.1Ω; 33mH, Type of inductor: wire with current compensation, Mounting: THT, Operating current: 0.6A, Resistance: 1.1Ω, Dimensions: 16.5x18.5x21mm, Inductance of individual winding: 33mH, Operating voltage: 265V AC, Test voltage AC: 2.1kV, Number of windings: 2, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 13x10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DUS-10,5/33/0,6 Виробник : FERYSTER Inductor wire with current compensation THT 33mH 0.6A 1.1Ω vertical DUS-10,5/33/0,6 Feryster D DUS-10.5/33/0.6