Продукція > SAMTEC INC. > DW-03-10-L-D-497
DW-03-10-L-D-497 Samtec Inc.
DW-03-10-L-D-497
Виробник: Samtec Inc.
Description: FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 6
Length - Overall Pin: 0.830" (21.082mm)
Length - Post (Mating): 0.223" (5.664mm)
Length - Stack Height: 0.497" (12.624mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLEXIBLE BOARD STACKING HEADER W, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 6, Length - Overall Pin: 0.830" (21.082mm), Length - Post (Mating): 0.223" (5.664mm), Length - Stack Height: 0.497" (12.624mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).