Продукція > SAMTEC > DW-06-11-G-D-650
DW-06-11-G-D-650
DW-06-11-G-D-650 Samtec
dw.pdf
Виробник: Samtec
Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BRD STACK .100" 12POS, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 12, Length - Overall Pin: 0.930" (23.622mm), Length - Post (Mating): 0.170" (4.318mm), Length - Stack Height: 0.650" (16.510mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DW-06-11-G-D-650 DW-06-11-G-D-650 Виробник : Samtec Inc. xw-xx-xx-xxx-x-xxxx-xxx-xx-xxx-mkt.pdf Description: CONN BRD STACK .100" 12POS
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 12
Length - Overall Pin: 0.930" (23.622mm)
Length - Post (Mating): 0.170" (4.318mm)
Length - Stack Height: 0.650" (16.510mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 1547 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Number of Rows: 2
Number of Positions: 12