Продукція > SAMTEC INC. > DW-06-13-L-D-910
DW-06-13-L-D-910 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN BRD STACK .100" 12POS
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions: 12
Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm)
Length - Post (Mating): 0.210" (5.334mm)
Length - Stack Height: 0.910" (23.114mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 223 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BRD STACK .100" 12POS, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 12, Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm), Length - Post (Mating): 0.210" (5.334mm), Length - Stack Height: 0.910" (23.114mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).
Інші пропозиції DW-06-13-L-D-910
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DW-06-13-L-D-910 DW-06-13-L-D-910 Виробник : Samtec dw-2507303.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch