Продукція > SAMTEC INC. > DW-06-19-L-D-950
DW-06-19-L-D-950 Samtec Inc.
dw.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions: 12
Length - Overall Pin: 1.330" (33.782mm)
Length - Post (Mating): 0.270" (6.858mm)
Length - Stack Height: 0.950" (24.130mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 223 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 12, Length - Overall Pin: 1.330" (33.782mm), Length - Post (Mating): 0.270" (6.858mm), Length - Stack Height: 0.950" (24.130mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).