Продукція > SAMTEC INC. > DW-07-09-S-D-445
DW-07-09-S-D-445 Samtec Inc.
dw.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 14
Length - Overall Pin: 0.730" (18.542mm)
Length - Post (Mating): 0.175" (4.445mm)
Length - Stack Height: 0.445" (11.303mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 1388 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 14, Length - Overall Pin: 0.730" (18.542mm), Length - Post (Mating): 0.175" (4.445mm), Length - Stack Height: 0.445" (11.303mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).