Продукція > SAMTEC INC. > DW-07-11-L-D-795
DW-07-11-L-D-795 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 14
Length - Overall Pin: 0.930" (23.622mm)
Length - Post (Mating): 0.025" (0.635mm)
Length - Stack Height: 0.795" (20.193mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 1388 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 14, Length - Overall Pin: 0.930" (23.622mm), Length - Post (Mating): 0.025" (0.635mm), Length - Stack Height: 0.795" (20.193mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).
Інші пропозиції DW-07-11-L-D-795
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DW-07-11-L-D-795 DW-07-11-L-D-795 Виробник : Samtec dw-2507303.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch