Продукція > SAMTEC INC. > DW-07-13-G-D-985
DW-07-13-G-D-985 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 14
Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm)
Length - Post (Mating): 0.135" (3.429mm)
Length - Stack Height: 0.985" (25.019mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 14, Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm), Length - Post (Mating): 0.135" (3.429mm), Length - Stack Height: 0.985" (25.019mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).