Продукція > SAMTEC INC. > DW-08-12-S-D-550
DW-08-12-S-D-550 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN BRD STACK .100" 16POS
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 16
Length - Overall Pin: 1.030" (26.162mm)
Length - Post (Mating): 0.370" (9.400mm)
Length - Stack Height: 0.550" (13.970mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 869 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BRD STACK .100" 16POS, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 16, Length - Overall Pin: 1.030" (26.162mm), Length - Post (Mating): 0.370" (9.400mm), Length - Stack Height: 0.550" (13.970mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).
Інші пропозиції DW-08-12-S-D-550
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DW-08-12-S-D-550 DW-08-12-S-D-550 Виробник : Samtec zw_th.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch