Продукція > SAMTEC INC. > DW-10-14-T-D-1071
DW-10-14-T-D-1071 Samtec Inc.
dw.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Tin
Number of Rows: 2
Number of Positions: 20
Length - Overall Pin: 1.430" (36.322mm)
Length - Post (Mating): 0.249" (6.325mm)
Length - Stack Height: 1.071" (27.203mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 167 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Tin, Number of Rows: 2, Number of Positions: 20, Length - Overall Pin: 1.430" (36.322mm), Length - Post (Mating): 0.249" (6.325mm), Length - Stack Height: 1.071" (27.203mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).
Інші пропозиції DW-10-14-T-D-1071
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DW-10-14-T-D-1071 DW-10-14-T-D-1071 Виробник : Samtec dw-2507303.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch