Продукція > SAMTEC > DW-13-07-T-D-200
DW-13-07-T-D-200
DW-13-07-T-D-200 Samtec
dw-1369989.pdf
Виробник: Samtec
Board to Board & Mezzanine Connectors .100" Flex Stack, Flexible Board Stacker, .110" Tail
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H TIN, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Tin, Number of Rows: 2, Number of Positions: 26, Length - Overall Pin: 0.430" (10.922mm), Length - Post (Mating): 0.120" (3.048mm), Length - Stack Height: 0.200" (5.080mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DW-13-07-T-D-200 Виробник : Samtec Inc. dw.pdf Description: CONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H TIN
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Tin
Number of Rows: 2
Number of Positions: 26
Length - Overall Pin: 0.430" (10.922mm)
Length - Post (Mating): 0.120" (3.048mm)
Length - Stack Height: 0.200" (5.080mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)