Продукція > SAMTEC INC. > DW-13-08-T-D-250
DW-13-08-T-D-250 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H TIN
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions: 26
Length - Overall Pin: 0.530" (13.462mm)
Length - Post (Mating): 0.170" (4.318mm)
Length - Stack Height: 0.250" (6.350mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 194 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H TIN, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Tin, Number of Rows: 2, Number of Positions: 26, Length - Overall Pin: 0.530" (13.462mm), Length - Post (Mating): 0.170" (4.318mm), Length - Stack Height: 0.250" (6.350mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).