Продукція > SAMTEC INC. > DW-13-15-T-D-360
DW-13-15-T-D-360 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H TIN
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions: 26
Length - Overall Pin: 0.630" (16.002mm)
Length - Post (Mating): 0.160" (4.064mm)
Length - Stack Height: 0.360" (9.144mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR 26POS 0.1 STACK T/H TIN, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Tin, Number of Rows: 2, Number of Positions: 26, Length - Overall Pin: 0.630" (16.002mm), Length - Post (Mating): 0.160" (4.064mm), Length - Stack Height: 0.360" (9.144mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).
Інші пропозиції DW-13-15-T-D-360
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DW-13-15-T-D-360 DW-13-15-T-D-360 Виробник : Samtec dw-2507303.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch