Продукція > SAMTEC INC. > DW-30-13-S-D-985
DW-30-13-S-D-985 Samtec Inc.
zw_th.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN HDR 60POS 0.1 STACK T/H
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 60
Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm)
Length - Post (Mating): 0.135" (3.429mm)
Length - Stack Height: 0.985" (25.019mm)
Length - Tail: 0.110" (2.794mm)
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR 60POS 0.1 STACK T/H, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 60, Length - Overall Pin: 1.230" (31.242mm), Length - Post (Mating): 0.135" (3.429mm), Length - Stack Height: 0.985" (25.019mm), Length - Tail: 0.110" (2.794mm).
Інші пропозиції DW-30-13-S-D-985
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DW-30-13-S-D-985 DW-30-13-S-D-985 Виробник : Samtec dw-2507303.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header with Fixed Tail Length, 0.100" Pitch