Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07B024JJ2R1500
DX07B024JJ2R1500
DX07B024JJ2R1500 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Features: Pick and Place
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A
Mounting Type: Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal, Mid Mount
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD, Features: Pick and Place, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, Mounting Type: Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mid Mount, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DX07B024JJ2R1500 DX07B024JJ2R1500 Виробник : JAE Z_USB-DX07B024JJ2R1500_0001.pdf USB 3.1, type C (Gen 2, Superspeed+), 24 contacts, 0.25A, 1.25A, 20V, horizontal Montage: Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle DX07B024JJ2R1500 JAE USB Connector Z USB-DX07B024JJ2R1500
кількість в упаковці: 6 шт
на замовлення 61 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
DX07B024JJ2R1500 DX07B024JJ2R1500 Виробник : JAE Electronics ?file_nm=DX07B024JJ2R1500.pdf&orientation=portrait&no_cache=0&path=%2Fen%2Fconnectors%2Fseries%2Fdetail%2Fproduct%2Fid%3D66497%26type_code%3DT1010%26v=2020031910202910099709 Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Features: Pick and Place
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded