Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07B024XJ1R1300
DX07B024XJ1R1300
DX07B024XJ1R1300 JAE Electronics
?topics_id=66500&ext_no=04&_lang=en&v=2019072610033121856109
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Pick and Place
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A
Mounting Type: Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1))
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal, Mid Mount
Number of Ports: 1
на замовлення 1300 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Pick and Place, Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, Mounting Type: Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Specifications: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)), Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mid Mount, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DX07B024XJ1R1300 DX07B024XJ1R1300 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66500&ext_no=04&_lang=en&v=2019072610033121856109 Description: CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Pick and Place
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded