Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07BD24JJ4R1100
DX07BD24JJ4R1100
DX07BD24JJ4R1100 JAE Electronics
id=111874
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT USB4 USB-C 24POS RA
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 20V
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Specifications: USB 4.0 Gen 3
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Number of Ports: 1
на замовлення 991 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT USB4 USB-C 24POS RA, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 20V, Number of Contacts: 24, Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Specifications: USB 4.0 Gen 3, Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DX07BD24JJ4R1100 DX07BD24JJ4R1100 Виробник : JAE Electronics id=111874 Description: CONN RCPT USB4 USB-C 24POS RA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 20V
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 5A
Shielding: Unshielded