Продукція > JAE ELECTRONICS > DX07S016JA3R1500
DX07S016JA3R1500
DX07S016JA3R1500 JAE Electronics
DX07S016JA3R1500.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCP USB2.0 TYP C 24P SMD RA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 48V
Number of Contacts: 24 (16+8 Dummy)
Connector Type: USB-C (USB TYPE-C)
Gender: Receptacle
Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Specifications: USB 2.0
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCP USB2.0 TYP C 24P SMD RA, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 48V, Number of Contacts: 24 (16+8 Dummy), Connector Type: USB-C (USB TYPE-C), Gender: Receptacle, Current Rating (Amps): 0.25A, 1.25A, 5A, 6.25A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle; Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Specifications: USB 2.0, Termination: Solder, Mounting Feature: Horizontal, Mating Cycles: 10000, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 48V
Gender: Receptacle
Shielding: Shielded
Specifications: USB 2.0
Termination: Solder
Mounting Feature: Horizontal
Mating Cycles: 10000
Part Status: Active
Number of Ports: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DX07S016JA3R1500 DX07S016JA3R1500 Виробник : JAE Electronics SJ122205.pdf USB Connectors Connector USB-C RCPT 16 Pos RA SMT